Trump anunță „negocieri productive” cu Iranul și oprește atacurile asupra infrastructurii energetice din Iran timp de 5 zile
[Mediafax] 23/03/2026
Președintele SUA, Donald Trump a anunțat, astăzi, pe rețelele de socializare că Statele Unite și Iranul au purtat „conversații foarte bune și productive cu privire la o rezolvare completă și totală a ostilităților noastre din Orientul Mijlociu” și că a instruit Pentagonul să amâne (…)
Alte articole din Mediafax
„Ne ajută foarte mult pe termen scurt, mediu și lung, în (…)
[Mediafax] - 23/03/2026
Potrivit acestuia, măsurile vizează atât suspendarea unei taxe (…)
[Mediafax] - 23/03/2026
Edilul de la Sectorul 4 a precizat că, în urma discuțiilor purtate (…)
[Mediafax] - 23/03/2026
UPDATE 5: O însoțitoare de bord a fost găsită în afara avionului, (…)
[Mediafax] - 23/03/2026
Potrivit comandantului armatei ucrainene, generalul Oleksandr (…)
[Mediafax] - 23/03/2026
Până joi va fi cald, cu 18 grade în sudul țării. Din weekend vine (…)
[Mediafax] - 23/03/2026
Potrivit informațiilor transmise CFR Călători de MÁV-START, în (…)
[Mediafax] - 23/03/2026
[Toate articolele din: Mediafax +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY