Se simte diferența! » Cât costă plinul de benzină în Istanbul: „artificiul” prin care turcii limitează creșterea prețurilor
[Gazeta Sporturilor] 22/03/2026
Creșterea semnificativă a prețurilor la combustibil, fenomen cauzat de războiul în desfășurare dintre SUA și Israel, pe de-o parte, și Iran, a devenit o temă presantă pe mapamond, în contextul în care prețurile au „explodat” în ultimele săptămâni, odată cu blocada din Strâmtoarea (…)
Alte articole din Gazeta Sporturilor
Inter a remizat cu Fiorentina, scor 1-1, iar presa din Italia a (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
Rezultat neașteptat la Miami Open! Carlos Alcaraz (22 de ani), (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
Sorana Cîrstea (35 de ani, 35 WTA) și Jaqueline Cristian (27 de (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
Mihai Stoica (60 de ani), președintele Consiliului de (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
Bătăi de cap pentru Mircea Lucescu, selecționerul României, (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
Manchester City a câștigat Cupa Ligii Angliei, după 2-0 în finala (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
Pep Guardiola (55 de ani) a cucerit duminică seara a cincea Cupă a (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY