Slovenia restricţionează vânzările de carburanţi / Maxim 50 de litri de benzină sau motorină pe zi pentru fiecare șofer, maxim 200 de litri pentru companii
[G4Media] 22/03/2026
Premierul sloven Robert Golob a anunţat duminică restricţii la vânzările de carburanţi, în contextul presiunilor create de conflictul din Orientul Mijlociu asupra aprovizionării benzinăriilor, transmite dpa, citată de Agerpres. Conform noilor măsuri, fiecare şofer va putea cumpăra (…)
Alte articole din G4Media
Cuba a rămas din nou fără curent, a șaptea oară din octombrie (…)
[G4Media] - 22/03/2026
Thepchaiya Un-Nooh s-a impus în finala World Open cu Ronnie (…)
[G4Media] - 22/03/2026
Premierul israelian Benjamin Netanyahu a vizitat duminică o zonă (…)
[G4Media] - 22/03/2026
Un copil de 5 ani a murit după ce a căzut de la etajul 7 al unui (…)
[G4Media] - 22/03/2026
Maratoanele moderne din Timișoara au apărut la începutul anilor (…)
[G4Media] - 22/03/2026
USR face un apel la celelalte partide parlamentare să aprobe (…)
[G4Media] - 22/03/2026
De multe ori lumea își imaginează că lista de cumpărături a unui (…)
[G4Media] - 22/03/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY