Și turcii au o teamă uriașă înainte de baraj: „Uneori, pe jucători trebuie să-i bați, apoi să-i mângâi!”
[Gazeta Sporturilor] 22/03/2026
Semih Usta, fost director sportiv al lui Beșiktaș, actual agent de jucători, a mărturisit pentru GSP.ro că și pe naționala lui Vincenzo Montella este presiune maximă pentru meciul de joi cu România: „Nici măcar o victorie cu voi n-ar fi de ajuns dacă n-ajungem la Mondial” Turcia - (…)
Alte articole din Gazeta Sporturilor
MM Stoica (60 de ani), oficialul celor de la FCSB, a numit doi (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
Dani Coman, actualul președinte al lui FC Argeș, explică la (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
Alexander Zverev (28 de ani, #4 ATP) a reușit o performanță (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
Real Madrid primește vizita lui Atletico, în etapa #29 din La (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
Situație ciudată în campionatul Norvegiei! Lillestrom are șanse (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
Armand Duplantis (26 de ani) s-a căsătorit în secret cu iubita lui (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
Iva Jovic (18 ani, 17 WTA) este în turul al treilea la Miami, după (…)
[Gazeta Sporturilor] - 22/03/2026
[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY