SUA au inclus Rusia, China, Iranul, Coreea de Nord și Pakistanul pe lista lor de amenințări nucleare

[G4Media] 21/03/2026

Washingtonul a inclus Rusia, China, Iranul, Coreea de Nord și Pakistanul pe lista țărilor capabile să atace Statele Unite cu arme nucleare. Aceste informații sunt conținute în raportul anual al comunității de informații al guvernului SUA, transmite Mediafax. „China, Rusia, Coreea de (…)


    Trimite Email

Alte articole din G4Media

Max Verstappen, pole position la volanul unui Mercedes. Neerlandezul, în formă maximă la Nurburgring
Max Verstappen a izbutit primul pole position din acest an, și nu (…)
[G4Media] - 21/03/2026
Președintele Argentinei, Javier Milei, la Budapesta pentru a-l susține pe Viktor Orban în alegeri
Președintele Argentinei, Javier Milei, a ajuns sâmbătă la (…)
[G4Media] - 21/03/2026
Cea mai mare expoziție din Europa dedicată lui Brâncuși s-a deschis la Berlin. Mesajul președintelui
Cea mai mare expoziție din Europa dedicată lui Constantin (…)
[G4Media] - 21/03/2026
Arbitrajul de tip „VAR” va fi introdus pentru prima dată în istoria Wimbledon / US Open și Australian Open beneficiază deja de acest sistem
Wimbledon va introduce în premieră tehnologia de tip video review, (…)
[G4Media] - 21/03/2026


[Toate articolele din: G4Media +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY