Tinerii români, primii în Europa la Work and Travel. De ce se înghesuie să trăiască visul american
[Observator] 20/03/2026
Tinerii români se înghesuie să traiască visul american. Studenţii din ţara noastră sunt primii în Europa care pleacă prin programul Work and travel - în traducere, lucrezi şi călătoreşti. Înscrierile s-au deschis deja pentru vizele obţinute de la Ambasada Statelor Unite.
Alte articole din Observator
Episodul 31 al emisiunii Survivor România, difuzat pe 20 martie (…)
[Observator] - 20/03/2026
Premierul Ilie Bolojan a discutat vineri, alături de miniștrii (…)
[Observator] - 20/03/2026
Poveste de film în Italia, unde o româncă a câştigat jumătate de (…)
[Observator] - 20/03/2026
România se alătură demersului internațional pentru menținerea (…)
[Observator] - 20/03/2026
Numărul cazurilor de meningită din Marea Britanie crește alarmant, (…)
[Observator] - 20/03/2026
Cafenele mici înghit lanţurile mari şi renumite. Dintr-o băutură (…)
[Observator] - 20/03/2026
Moscova a propus un schimb către SUA prin care Kremlinul ar fi (…)
[Observator] - 20/03/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY