Monede din aur de sute de mii de euro, găsite în urma unor percheziţii în România, Germania şi Austria

[Radio Iasi] 20/03/2026

Procurorii DIICOT şi poliţişti de la DCCO – Serviciul de Combatere a Macrocriminalităţii Economico – Financiare au pus în aplicare două mandate de percheziţie domiciliară în Bucureşti, pe baza unui Ordin European de Anchetă emis de autorităţile judiciare din Germania, într-un dosar de (…)


    Trimite Email

Alte articole din Radio Iasi

44.000 de euro nedeclarați, descoperiți de inspectorii vamali în Biroului Vamal de Frontieră Vicovu de Sus
Inspectorii vamali în Punctul de Trecere a Frontierei Vicovu de (…)
[Radio Iasi] - 21/03/2026
Iran a lansat două rachete balistice asupra bazei militare americano-britanice Diego Garcia
Iranul a lansat două rachete balistice asupra bazei militare (…)
[Radio Iasi] - 21/03/2026
NATO anunţă că întreaga sa misiune din Irak a fost mutată în Europa
Misiunea NATO în Irak a fost în întregime transferată în Europa, (…)
[Radio Iasi] - 20/03/2026
Premierul Ilie Bolojan a discutat despre situaţia pieţei carburanţilor cu reprezentanţii mai multor instituţii
Situaţia pieţei carburanţilor, în contextul conflictului din (…)
[Radio Iasi] - 20/03/2026


[Toate articolele din: Radio Iasi +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY