Mormântul lui Ilie Balaci a fost vandalizat. Poliția a întocmit un dosar penal
[Gândul] 19/03/2026
Polițiștii Secției 5 Poliție Craiova au fost sesizaţi de către societatea care oferă servicii de pază pentru Cimitirul Sineasca, din Craiova, cu privire la faptul că persoane necunoscute ar fi distrus, prin spargere, o fotografie memorială fixată pe o piatră funerară, cauzând un (…)
Alte articole din Gândul
Guvernul României nu a reușit să se împrumute astăzi de la bănci (…)
[Gândul] - 19/03/2026
Turiștii polonezi revin la Mamaia după mai mult de 40 de ani. În (…)
[Gândul] - 19/03/2026
Administrația Trump a solicitat Congresului fonduri suplimentare (…)
[Gândul] - 19/03/2026
Înalta Curte de Casație și Justiție (ICCJ), a reacționat, joi (…)
[Gândul] - 19/03/2026
Echinocțiul de primăvară marchează echilibrul perfect dintre (…)
[Gândul] - 19/03/2026
Consilierul prezidențial Radu Burnete a declarat joi, la Antena 3 (…)
[Gândul] - 19/03/2026
PSD și PNL au ajuns, joi, la un acord pe Buget. Premierul Ilie (…)
[Gândul] - 19/03/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY