„Fiul meu a murit din cauza anului în care s-a născut” - Strigătul de disperare al unei mame după focarul de meningită din Kent
[Adevarul] 18/03/2026
O mamă al cărei fiu de 18 ani a murit de meningită imploră autoritățile britanice să nu mai „refuze accesul la vaccinuri care pot salva vieți”. Alfie, fiul ei, era imunizat împotriva a patru tipuri de bacterii care provoacă meningita, însă nu a primit vaccinul împotriva meningitei de (…)
Alte articole din Adevarul
Rusia face un nou pas care ridică semne de întrebare în plan (…)
[Adevarul] - 18/03/2026
Qeshm, cea mai mare insulă a Iranului, se întinde pe 1.445 de (…)
[Adevarul] - 18/03/2026
Electric Castle începe să atragă tot mai mult interes online după (…)
[Adevarul] - 18/03/2026
Există în viața aproape oricăruia dintre noi cel puțin o persoană (…)
[Adevarul] - 18/03/2026
Ali Larijani, șeful securității naționale și una dintre cele mai (…)
[Adevarul] - 18/03/2026
Acum aproape două secole, în mod paradoxal, rușii le deschideau (…)
[Adevarul] - 18/03/2026
Deși Bangkokul dă asigurări că deține rezerve de combustibil (…)
[Adevarul] - 18/03/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY