IPS Teodosie i-a făcut "baie" cu agheasmă primarului Constanţei, care n-a apucat să se ferească
[Observator] 17/03/2026
În dispută cu biserica pentru o vilă de 600 de metri pătraţi, primarul Constanţei a evitat astăzi binecuvântarea Arhiepiscopului Constanţei, Teodosie, care locuieşte de 22 de ani în clădirea de protocol. Cei doi s-au întâlnit la inaugurarea terminalului nou de la aeroportul Mihail (…)
Alte articole din Observator
Cod vestimentar monocrom pentru adolescenți. Majoritatea se (…)
[Observator] - 17/03/2026
Criza apei potabile din Republica Moldova, provocată de atacurile (…)
[Observator] - 17/03/2026
Anul Nadiei Comăneci a fost o sărbătoare de gală la Bruxelles. (…)
[Observator] - 17/03/2026
Vacanţa în străinătate poate veni cu costuri ascunse. Serviciile (…)
[Observator] - 17/03/2026
Petreceri de o veselie molipsitoare în Irlanda, Marea Britanie și (…)
[Observator] - 17/03/2026
Ameninţarea Iranului transmisă ieri României este mai mult un (…)
[Observator] - 17/03/2026
Urlete, reproşuri şi jigniri la dezbaterile din Parlament! PSD a (…)
[Observator] - 17/03/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY