Peste 2.700 de oameni au ajuns anul trecut la urgență după accidente cu trotinete electrice, aproape dublu față de numărul celor din 2024, iar doi au murit – anunță ministrul Alexandru Rogobete
[G4Media] 16/03/2026
Peste 2.700 de oameni au ajuns la spital, în 2025, după accidente cu trotinete electrice. Doi dintre ei au murit. Informația vine de la ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, care atrage atenția și că cele mai multe victime sunt tineri cu vârsta de sub 20 de ani. „646 de pacienți sub (…)
Alte articole din G4Media
Fostul președinte Traian Băsescu afirmă că “este posibil ca Iranul (…)
[G4Media] - 16/03/2026
Senatul a adoptat luni inițiativa legislativă a deputatei USR Oana (…)
[G4Media] - 16/03/2026
Smart Latch era considerată o stea în ascensiune la herghelia sa. (…)
[G4Media] - 16/03/2026
Biroul Permanent Național al PNL se va reuni vineri și sâmbătă la (…)
[G4Media] - 16/03/2026
Peste 1.800 de posturi vor fi reduse în administraţia publică (…)
[G4Media] - 16/03/2026
Liderul PSD, Sorin Grindeanu, a declarat, luni, la Parlament, că, (…)
[G4Media] - 16/03/2026
Partidul de extremă dreapta UDC a propus o inițiativă care vizează (…)
[G4Media] - 16/03/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY