"Maica Veronica" și "Maica Maria", false măicuțe pe TikTok. Cer bani pentru rugăciuni și ghicitorii

[Observator] 16/03/2026

Două femei care se dau maici ale Mânăstirii Pasărea cer bani pe Tik Tok pentru rugăciuni, dezlegări, ghicitorii, vrăjitorii și alte lucruri ce nu au legătură cu cultul ortodox. Mânăstirea Pasărea se delimitează într-o postare recentă și avertizează oamenii să aibă discernământ și (…)


    Trimite Email

Alte articole din Observator

Țara care închide în fiecare miercuri școlile și instituţiile publice pentru a face economie la combustibili
O ţară din Asia a decis să închidă birourile guvernamentale, (…)
[Observator] - 16/03/2026
NYP: Trump, informat de serviciile secrete că noul lider suprem al Iranului, Mojtaba Khamenei, este homosexual
Tabloidul american The New York Post susține că, potrivit (…)
[Observator] - 16/03/2026
Focar de meningită la o universitate britanică unde învaţă şi studenţi români. Doi tineri au murit deja
Alertă sanitară în Marea Britanie, după ce doi tineri de 18 şi 21 (…)
[Observator] - 16/03/2026
Poliţista videochatistă avea clienţi celebri: europarlamentar şi avocat elveţian
O polițistă de 32 de ani din Ilfov este în centrul unui scandal (…)
[Observator] - 16/03/2026
O femeie din Cluj, strivită de un perete, după ce o mașină a ricoșat pe trotuar în urma unui accident
O femeie a căzut victimă nevinovată unui accident rutier în (…)
[Observator] - 16/03/2026
Nou-născuții din România vor fi testați pentru 22 de boli rare. Cum se schimbă screeningul neonatal
Sunt copii care încep viaţa cu o povară pe care nu au ales-o. Cu o (…)
[Observator] - 16/03/2026
Site-ul Camerei Deputaților, ținta unui atac cibernetic
Site-ul Camerei Deputaților a fost atacat cibernetic, în cursul (…)
[Observator] - 16/03/2026


[Toate articolele din: Observator +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY