Nicolas Maduro, încarcerat într-o celulă de trei metri pe doi, "ţipă noaptea ca un nebun"
[Observator] 12/03/2026
Fostul preşedinte al Venezuelei, Nicolas Maduro, a fost reţinut şi transferat în Statele Unite la începutul anului. Totul, după ce americanii au lansat cea mai mare operaţiune militară din America Latină, din ultimii 36 de ani. Misiunea a fost pregătită în secret de Administraţia Trump (…)
Alte articole din Observator
Hanul Solacolu, unul dintre cele mai vechi monumente istorice din (…)
[Observator] - 12/03/2026
Escrocii online nu duc lipsă nici de imaginaţie, nici de metode... (…)
[Observator] - 12/03/2026
Specialiștii români excelează într-un domeniu vital – radare și (…)
[Observator] - 12/03/2026
Fântâni de lavă şi ploi de roci vulcanice în Hawaii după o erupţie (…)
[Observator] - 12/03/2026
Un schimb de focuri între un individ înarmat și agenți de (…)
[Observator] - 12/03/2026
Laptele proaspăt vândut la automate în București dispare încet (…)
[Observator] - 12/03/2026
Premierul Ilie Bolojan a avut joi, la Palatul Victoria, o (…)
[Observator] - 12/03/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY