Jennifer Lopez spune că a trebuit să „accepte ceea ce s-a întâmplat” după divorțul de Ben Affleck: „Nu puteam da vina pe nimeni altcineva”
[ELLE] 12/03/2026
După divorțul de Ben Affleck, Jennifer Lopez își propune să nu mai „fugă” de probleme. Într-un fragment din viitorul ei interviu pentru emisiunea Nightline, difuzat miercuri, 11 martie, în cadrul Good Morning America, Jennifer Lopez i-a spus prezentatoarei Juju Chang că a pus totul pe (…)
Alte articole din ELLE
Harrison Ford a făcut o declarație neașteptată și plină de umor (…)
[ELLE] - 12/03/2026
Alexia Eram și pe iubitul ei, Tonghi, au fost surorinși recent (…)
[ELLE] - 12/03/2026
Dana Rogoz a avut ocazia să o întâlnească pe legendara Nadia (…)
[ELLE] - 12/03/2026
Gina Pistol, prezentatoarea emisiunii MasterChef România de la PRO (…)
[ELLE] - 12/03/2026
Meghan Markle și soțul ei, Prince Harry, vor vizita Australia luna (…)
[ELLE] - 12/03/2026
Dana Săvuică și-a dezvăluit secretele siluetei sale. Fostul model (…)
[ELLE] - 12/03/2026
Există momente în care crema nu este suficientă iar pielea ta are (…)
[ELLE] - 12/03/2026
[Toate articolele din: ELLE +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY