Prefectul județului Arad nu este de acord cu mutarea jocurilor de noroc la periferia orașului: Aceste localuri sunt nocive, alimentează dependența și distrug destine și familii | AUDIO
[Europa FM] 12/03/2026
Prefectul județului Arad susține interzicerea completă a sălilor cu jocuri de noroc și nu mutarea acestora la periferia orașului. Declarația vine în contextul în care primăria nu a luat încă o decizie în acest sens, ci are în desfășurare un sondaj de opinie online, în care întreabă (…)
Alte articole din Europa FM
Primul centru de stat pentru prevenirea și tratarea adicțiilor se (…)
[Europa FM] - 12/03/2026
Probleme la unele benzinării din Republica Moldova: rămân fără (…)
[Europa FM] - 12/03/2026
Formula 1 va lua decizia corectă în privința curselor din Bahrain (…)
[Europa FM] - 12/03/2026
Un bărbat din Germania, sechestrat de o familie de români, a fost (…)
[Europa FM] - 12/03/2026
Un raport preliminar arată că armata americană a lovit accidental (…)
[Europa FM] - 12/03/2026
Licitație eșuată pentru vânzarea Combinatului Siderurgic de la (…)
[Europa FM] - 12/03/2026
Vehicule de mare tonaj circulă prin București fără să achite taxa (…)
[Europa FM] - 12/03/2026
[Toate articolele din: Europa FM +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY