UE recomandă statelor membre ‘care pot’ să reducă taxele pe energie
[Ecopolitic] 10/03/2026
Comisarul european pentru energie, Dan Jorgensen, a recomandat marți statelor membre care își permit să reducă taxele pe energie, în special la electricitate, pentru a compensa creșterile de prețuri provocate de războiul din Orientul Mijlociu, informează AFP. ‘Dacă aveți posibilitatea (…)
Alte articole din Ecopolitic
Autoritatea Națională pentru Administrare și Reglementare în (…)
[Ecopolitic] - 10/03/2026
Legea privind prevenirea epuizării profesionale (burnout), (…)
[Ecopolitic] - 10/03/2026
Uniunea Scriitorilor din România a luat act, cu surprindere, de (…)
[Ecopolitic] - 10/03/2026
Vineri, 13 martie, începe curățenia generală a străzilor din (…)
[Ecopolitic] - 10/03/2026
Deputatul AUR Andrei Gușă cere un referendum pentru garantarea (…)
[Ecopolitic] - 10/03/2026
Energia nucleară este una dintre puținele surse capabile să (…)
[Ecopolitic] - 10/03/2026
Județul Ilfov este singurul din țară care a înregistrat spor (…)
[Ecopolitic] - 10/03/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY