O primărie din România instalează semafoare cu radar: se schimbă pe culoarea roșu la orice încălcare a limitei de viteză
[StiripeSurse] 8/03/2026
Brașovul va introduce semafoare inteligente dotate cu radar care devin roșii dacă șoferii depășesc viteza. Sistemele vor fi instalate pe Bulevardul Griviței și Calea Făgărașului, alături de alte modificări menite să îmbunătățească traficul din oraș.
Alte articole din StiripeSurse
Preşedintele SUA, Donald Trump, a declarat că momentul încetării (…)
[StiripeSurse] - 9/03/2026
Trei producători au declarat că aceste blocaje survin după ce (…)
[StiripeSurse] - 9/03/2026
Mojtaba Khamenei a fost ales al treilea lider al Republicii Islamice
[StiripeSurse] - 9/03/2026
Aeroportul Internaţional Muscat din Oman a solicitat operatorilor (…)
[StiripeSurse] - 9/03/2026
Producţia de petrol a Irakului în principalele câmpuri petroliere (…)
[StiripeSurse] - 9/03/2026
Americanii trag în tot ce mișcă în Pacific
[StiripeSurse] - 9/03/2026
Guvernul Japoniei a cerut unui depozit naţional de petrol să se (…)
[StiripeSurse] - 9/03/2026
[Toate articolele din: StiripeSurse +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY