Studenții lucrează câteva ore pe zi în cantină pentru o bursă de 1.500 de lei și o masă caldă
[Gândul] 7/03/2026
Costurile tot mai mari ale vieții de student și reducerea burselor îi determină pe mulți tineri să își caute activități plătite chiar în campus. La Universitatea Tehnică „Gheorghe Asachi” din Iași, studenții lucrează în cantină câteva ore pe zi și primesc în schimb o bursă de (…)
Alte articole din Gândul
În emisiunea Marius Tucă Show, fostul ministru al afacerilor (…)
[Gândul] - 7/03/2026
În cel mai recent jurnal din seria „Pastila lui Cristoiu”, (…)
[Gândul] - 7/03/2026
Astrologii vin cu veșți importante pentru zodii, în luna martie (…)
[Gândul] - 7/03/2026
Relațiile dintre Ungaria și Ucraina se tensionează din nou, după (…)
[Gândul] - 7/03/2026
Schimbare ora de vară 2026. Anul acesta, ceasurile vor fi date (…)
[Gândul] - 7/03/2026
Inflația din Venezuela a ajuns la 475% în 2025, cea mai mare rată (…)
[Gândul] - 7/03/2026
Federația Română de Fotbal a publicat lista finală cu candidații (…)
[Gândul] - 7/03/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY