Ce dezastru! Ce s-a ales de apartamentele lui Cristi Borcea din Dubai
[Antena AS] 6/03/2026
Cristi Borcea, om de afaceri și fost acționar la Dinamo, a dezvăluit recent că a cumpărat nu mai puțin de patru apartamente în Dubai, pe care spera să le transforme într-o sursă consistentă de venit din chirii. Acum însă… investiţia care se ridică la şase de milioane de euro se (…)
Alte articole din Antena AS
Dennis Man a impresionat încă din primul său sezon în tricoul (…)
[Antena AS] - 6/03/2026
Pep Guardiola a susținut recent conferința de presă premergătoare (…)
[Antena AS] - 6/03/2026
Împreună cu Claudiu Niculescu, Florentin Petre, secund la Dinamo, (…)
[Antena AS] - 6/03/2026
În vară se vor împlini opt ani de când Thibaut Courtois a semnat (…)
[Antena AS] - 6/03/2026
Cristi Chivu pregătește în aceste zile meciul cunoscut drept Derby (…)
[Antena AS] - 6/03/2026
Daniel Pancu a lăsat de înţeles că este posibil să plece de la CFR (…)
[Antena AS] - 6/03/2026
Gigi Becali pregătește o reconstrucție la FCSB la finalul acestui (…)
[Antena AS] - 6/03/2026
[Toate articolele din: Antena AS +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY