Bugetul Capitalei ar putea întârzia extrem de mult din cauza neînțelegerilor din Coaliție. „Nu există consens, iar Bucureștiul va funcționa pe sistemul de avarie”
[Gândul] 5/03/2026
Surse administrative au precizat pentru Gândul că partidele din Coaliția de guvernare încă nu s-au pus de acord în ceea ce privește bugetul pe care urmează să-l primească Primăria Capitalei în 2026. Asta înseamnă că bugetul va întârzia extrem de mult. Potrivit surselor Gândul, până pe (…)
Alte articole din Gândul
În cadrul unei ediții transmise live de Gândul, prof. univ. dr. (…)
[Gândul] - 5/03/2026
Îmbătrânirea parcului auto al României este o realitate, fiind (…)
[Gândul] - 5/03/2026
Într-o incursiune publică, Donald Trump a râs de europeni la (…)
[Gândul] - 4/03/2026
Primele cantități de floarea-soarelui care au ajuns din Argentina (…)
[Gândul] - 4/03/2026
În emisiunea Marius Tucă Show din 4 martie 2026, analistul H.D (…)
[Gândul] - 4/03/2026
Prețul carburanților a crescut în România, fiind marcată o (…)
[Gândul] - 4/03/2026
În cadrul unei ediții transmise live de Gândul a emisiunii „Marius (…)
[Gândul] - 4/03/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY