Cozmin Guşă: „Macron și Franța lui, ”cascadorii râsu-plânsului”. Propunerea care distruge coeziunea NATO în vremuri de război!”

[Ecopolitic] 4/03/2026

„Sunteți la curent cu Macron și propunerea Franței; a invadat ecranele televiziunilor românești și internaționale. Această propunere spune că Franța ar putea asigura un scut nuclear pentru Europa și ăsta ar fi un moment bun în care țările să se decidă rapid să accepte această propunere (…)


    Trimite Email

Alte articole din Ecopolitic

SUA recomandă cetăţenilor lor să-şi reconsidere planurile de a călători în Cipru după atacul cu drone
SUA le-au recomandat miercuri cetăţenilor americani să-şi (…)
[Ecopolitic] - 5/03/2026
Sri Lanka a salvat 32 de marinari ai unei fregate iraniene scufundate în Oceanul Indian
Sri Lanka a salvat miercuri 32 de marinari ‘grav răniţi’ de la (…)
[Ecopolitic] - 5/03/2026
Pedro Sanchez afirmă că guvernul spaniol se opune războiului şi nu va fi complice de teama represaliilor
Prim-ministrul Spaniei, Pedro Sanchez, a declarat miercuri că (…)
[Ecopolitic] - 5/03/2026
Unul dintre cele mai mari site-uri de descărcări ilegale, „distrus” de un hacker
Serverele YggTorrent, unul dintre cele mai mari site-uri de (…)
[Ecopolitic] - 5/03/2026
Alegeri în Ungaria: Opoziţia conduce în continuare în sondaje; extrema-dreapta creşte uşor
Formaţiunea de centru-dreapta Tisza se află în faţa partidului (…)
[Ecopolitic] - 5/03/2026
Patru din cei şase militari americani ucişi în Orientul Mijlociu au fost identificaţi
Patru din cei şase soldaţi americani ucişi la începutul războiului (…)
[Ecopolitic] - 4/03/2026
UE se declară pregătită să-şi apere interesele, după ameninţările lui Trump la adresa Spaniei
Uniunea Europeană a declarat miercuri că este „pregătită să (…)
[Ecopolitic] - 4/03/2026


[Toate articolele din: Ecopolitic +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY