Tensiuni majore! Senatorul PNL contestă dur alegerea echipei care ar urma să joace în Superliga: „Interese punctuale sau strategii politice”

[Gazeta Sporturilor] 2/03/2026

Călin Petru Marian (54 de ani), senator din partea Partidului Național Liberal (PNL), a contestat decizia celor de la Corvinul Hunedoara de a juca partidele din Superliga la Petroșani. Formația antrenată de Florin Maxim e lider, cu 47 de puncte după 19 etape. Are 8 puncte avans față de (…)


    Trimite Email

Alte articole din Gazeta Sporturilor

Florentin Petre, însoțit de Andrei Nicolescu la Comisia de Disciplină a FRF: „Îmi voi limita orice acțiune”
Florentin Petre (50 de ani), „secundul” lui Zeljko Kopic (48 de (…)
[Gazeta Sporturilor] - 2/03/2026
Claudiu Niculescu, al treilea eșec la rând pe banca Sloboziei: „Va fi ciudat să jucăm cu FCSB”
Unirea Slobozia - Rapid 1-2. Claudiu Niculescu (49 de ani), (…)
[Gazeta Sporturilor] - 2/03/2026


[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY