Celebrul hotel din Dubai, Burj al Arab, a fost lovit de o dronă iraniană

[Gândul] 28/02/2026

Hotelul de 321 de metri de 5 stele din Dubai, Burj Al Arab, construit din 1994, a fost lovit de o dronă iraniană. Este al doilea mare hotel din Dubai care este lovit în urma atacurilor iraniene de sâmbătă. Mai multe zone din Dubai au fost lovite sâmbătă de rachetele iraniene care au (…)


    Trimite Email

Alte articole din Gândul

După 12 ore de chin politic, ziua de ieri s-a închis fără nicio concluzie. Nicușor Dan îndeamnă la răbdare, partidele se bat pentru putere
Președintele Nicușor Dan a avut, miercuri, consultări cu liderii (…)
[Gândul] - 23/04/2026
Vladimir Putin este pregătit să se întâlnească cu Zelenski. Care sunt condițiile impuse de președintele rus
Purtătorul de cuvânt al Kremlinului, Dmitri Peskov, a precizat (…)
[Gândul] - 22/04/2026
Dan Dungaciu: „Nu vrem să scăpăm doar de Bolojan. Ne dorim să scăpăm de toți de la conducere din acest moment”
Într-o ediție transmisă live de Gândul a emisiunii „Marius Tucă (…)
[Gândul] - 22/04/2026
Dan Dungaciu: „Orice premier pus în locul lui Bolojan este o înfrângere pentru PNL și USR”
Într-o nouă ediție transmisă live de Gândul, profesorul Dan (…)
[Gândul] - 22/04/2026


[Toate articolele din: Gândul +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY