U Craiova – Metaloglobus 2-1 / Știința și-a îndeplinit misiunea și e lider în Superligă la final de sezon regular
[Gazeta de Sud] 28/02/2026
Universitatea Craiova a câștigat cu scorul de 2-1 meciul disputat în compania formației Metaloglobus, „lanterna roșie” a Superligii și astfel și-a asigurat primul loc în clasament la final de sezon regular. Partida a contat pentru etapa a 29-a. Universitatea Craiova nu a avut parte de (…)
Alte articole din Gazeta de Sud
Patru persoane arestate preventiv în Dolj pentru trafic de (…)
[Gazeta de Sud] - 28/02/2026
Guvernul a adoptat vineri Ordonanța de urgență prin care sunt (…)
[Gazeta de Sud] - 28/02/2026
OLX, cel mai mare site de anunțuri din România, anunță mai multe (…)
[Gazeta de Sud] - 28/02/2026
Premierul Ilie Bolojan a declarat sâmbătă că toate structurile (…)
[Gazeta de Sud] - 28/02/2026
„Ce luăm pentru doamna de 1 și 8 Martie? Câți bani punem?” – sunt (…)
[Gazeta de Sud] - 28/02/2026
Războiul din Iran s-a extins în Orientul Mijlociu. Explozii în mai (…)
[Gazeta de Sud] - 28/02/2026
Wizz Air a suspendat toate zborurile către și dinspre Israel, (…)
[Gazeta de Sud] - 28/02/2026
[Toate articolele din: Gazeta de Sud +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY