De ce „Bridgerton” continuă să fie un fenomen global. Interviu cu patru actori principali din serie: „Ne îndepărtează de multe realități care sunt destul de sumbre în momentul de față”

[Libertatea] 28/02/2026

Lansat în plină pandemie, pe 25 decembrie 2020, „Bridgerton” s-a transformat rapid într-un fenomen global și a redefinit drama de epocă pentru o nouă generație. Odată cu sezonul patru și vizita spectaculoasă a actorilor Luke Thompson, Yerin Ha, Hannah Dodd și Ruth Gemmell la București, (…)


    Trimite Email

Alte articole din Libertatea

Iran susține că a lovit o bază navală americană din Bahrain, în replică la atacurile SUA și Israel
Iranul a lansat sâmbătă, 28 februarie, o serie de atacuri cu (…)
[Libertatea] - 28/02/2026
Benzina și motorina s-au scumpit din nou, în ultima zi din luna februarie
Sâmbătă, 28 februarie 2026, prețurile carburanților au crescut din (…)
[Libertatea] - 28/02/2026
Palatul liderului suprem al Iranului din Teheran a fost pus la pământ de rachetele israeliene
Israelul a distrus reședința liderului suprem al Iranului. Armata (…)
[Libertatea] - 28/02/2026
Ce spune un dentist despre umezitul periuței înainte de a te spăla pe dinți și cum afectează acest gest comun igiena orală
Îngrijirea zilnică a cavității bucale se bazează pe gesturi (…)
[Libertatea] - 28/02/2026
Ce spune Ilie Bolojan despre românii rămași în Orientul Mijlociu, după ce Israelul și SUA au atacat Iranul
Premierul Ilie Bolojan a declarat sâmbătă, 28 februarie, că (…)
[Libertatea] - 28/02/2026
Primark angajează în Iaşi, Craiova, Sibiu, Bacău și București. De la cât încep salariile
Primark, retailer de îmbrăcăminte, angajează în Iași, Craiova, (…)
[Libertatea] - 28/02/2026


[Toate articolele din: Libertatea +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY