Fendi FW26: Less I, More Us
[ELLE] 27/02/2026
În cadrul Milano Fashion Week, Maria Grazia Chiuri deschide un nou capitol pentru Fendi cu o colecție FW26 care vorbește despre rigoare și continuitate. Designer-ul revine într-un loc esențial pentru formarea sa și aduce în prim-plan ideea de echipă. Mesajul „Less I, More Us”, vizibil (…)
Alte articole din ELLE
Heidi Klum a ales să vorbească deschis despre un subiect rar (…)
[ELLE] - 27/02/2026
Simona și Marius Urzică sărbătoresc 15 ani de căsnicie și continuă (…)
[ELLE] - 27/02/2026
Adela Popescu a transmis recent un mesaj ferm pentru părinți, (…)
[ELLE] - 27/02/2026
Mulți caută soluții naturale pentru imunitate, ușor de integrat în (…)
[ELLE] - 27/02/2026
Laptop gaming: Top 3 modele în 2026
Cu noile laptopuri gaming 2026, marii producători împing limitele (…)
[ELLE] - 27/02/2026
Căști AirPods: Cum alegi cel mai bun model?
Alegerea unei perechi de căști AirPods potrivite nu se rezumă doar (…)
[ELLE] - 27/02/2026
Serialul Grey’s Anatomy i-a adus un omagiu regretatului Eric Dane (…)
[ELLE] - 27/02/2026
[Toate articolele din: ELLE +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY