Petrișor Peiu (AUR) atacă reformele lui Bolojan: Guvernul a făcut prea puțin, prea târziu și prea încurcat
[Cluj 24] 27/02/2026
Membrii conducerii județene a Alianța pentru Unirea Românilor au susținut vineri o conferință de presă la care au participat senatorul Petrișor Peiu și deputatul Ștefan Avrămescu. Tema centrală a intervenției a vizat modul în care Guvernul adoptă ordonanțe de urgență și conținutul (…)
Alte articole din Cluj 24
Președintele României, Nicușor Dan, a anunțat vineri dimineață că (…)
[Cluj 24] - 27/02/2026
Prim-vicepreședintele AUR, Dan Dungaciu, și deputatul AUR, Mihai (…)
[Cluj 24] - 26/02/2026
Uniunea Națională a Judecătorilor din România (UNJR) a solicitat (…)
[Cluj 24] - 25/02/2026
Guvernul României a adoptat marți pachetul reformei administrative,
[Cluj 24] - 24/02/2026
Deputatul PSD de Cluj, Remus Lăpușan, a susținut, marți, o (…)
[Cluj 24] - 24/02/2026
[Toate articolele din: Cluj 24 +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY