Într-o comună din Apuseni nu s-au stabilit încă taxele şi impozitele, după şapte şedinţe ale CL, primăria fiind în imposibilitatea de a face încasări dar sau de a achita unele servicii, precum iluminatul public
[G4Media] 26/02/2026
În comuna Almaşu Mare din Apuseni nu s-a adoptat încă o hotărâre privind aprobarea taxelor şi impozitelor locale pentru 2026, după şapte şedinţe ale Consiliului Local având pe ordinea de zi acest proiect, motiv pentru care nu se pot face încasări la bugetul local, ajungându-se, printre (…)
Alte articole din G4Media
Italia a crescut transferurile de migranţi către un centru (…)
[G4Media] - 26/02/2026
Premierul ungar Viktor Orban a cerut joi ca o misiune europeană, (…)
[G4Media] - 26/02/2026
Atunci când Homo sapiens a păşit în afara Africii, specia noastră (…)
[G4Media] - 26/02/2026
Ministrul iranian de externe, Abbas Araghchi, a indicat că o nouă (…)
[G4Media] - 26/02/2026
Comisia Europeană a solicitat Oficiului European de Luptă (…)
[G4Media] - 26/02/2026
Un tribunal din România a respins, joi, apelul rapperului american (…)
[G4Media] - 26/02/2026
Prefectul Capitalei, Andrei Nistor, a anunţat amenzi pentru toţi (…)
[G4Media] - 26/02/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY