FCSB sau Rapid? Dinamovistul Raul Opruț a ales rivala mai puternică: „Nu vreau să fiu lipsit de respect sau ceva...”

[Gazeta Sporturilor] 26/02/2026

Raul Opruț (28 de ani), fundașul stânga al celor de la Dinamo, a vorbit despre rivalele FCSB și Rapid. Fundașul lateral, transformat recent într-un golgheter al celor de la Dinamo, este de părere că FCSB este o echipă care le pune mai multe probleme, chiar dacă dinamoviștii au pierdut (…)


    Trimite Email

Alte articole din Gazeta Sporturilor

Gloria Bistrița câștigă la Brăila, lupta pentru titlu continuă! Demonstrație de forță din partea Coronei Brașov
Gloria Bistrița s-a impus în deplasarea de la Brăila, scor 30-26, (…)
[Gazeta Sporturilor] - 27/02/2026


[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY