Victor Negrescu: De la materie primă la valoare adăugată produsă în România. Acesta trebuie să fie obiectivul clar al agriculturii românești
[Ecopolitic] 26/02/2026
De la materie primă la valoare adăugată produsă în România. Acesta trebuie să fie obiectivul clar al agriculturii românești, spune europarlamentarul PSD Victor Negrescu. ”Agricultura înseamnă 2,5% din PIB și aproape 25% din forța de muncă. România are potențial și producție solidă. Dar (…)
Alte articole din Ecopolitic
Ministerul Finanțelor implementează proiectul ‘Dezvoltarea (…)
[Ecopolitic] - 26/02/2026
Premierul Ilie Bolojan a anunțat, joi, că a confirmat împreună cu (…)
[Ecopolitic] - 26/02/2026
România a primit cel de-al 21-lea aviz OCDE din cele 25 necesare, (…)
[Ecopolitic] - 26/02/2026
PSD spune că nu a cerut celor din PNL să vină cu o altă propunere (…)
[Ecopolitic] - 26/02/2026
Directorul general al companiei Red Bull, Oliver Mintzlaff, a (…)
[Ecopolitic] - 26/02/2026
Mihai Weber, liderul PSD Gorj, anunță că ”CONSTANTIN BRÂNCUȘI – (…)
[Ecopolitic] - 26/02/2026
Premierul Ilie Bolojan a avut astăzi o întrevedere cu președinta (…)
[Ecopolitic] - 26/02/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY