Fostul șef al spionajului militar ucrainean se opune loviturilor asupra liderilor naționali pe timp de război: „Fie că este vorba de Kiev sau de Valdai”
[Adevarul] 25/02/2026
Kirilo Budanov, șeful biroului prezidențial, care conduce negocierile cu Rusia în privința problemelor militare, a declarat marți, 24 februarie, că până și în condiții de război trebuie să existe limite clare pe care nicio parte beligerantă nu ar trebui să le încalce.
Alte articole din Adevarul
Președinta Republicii Moldova, Maia Sandu, a semnat decretul (…)
[Adevarul] - 25/02/2026
Un poliţist a lovit cu autoturismul personal o autospecială de (…)
[Adevarul] - 25/02/2026
Primarul Oradiei, Florin Birta, a explicat miercuri, 25 februarie, (…)
[Adevarul] - 25/02/2026
Sindicatul Angajaților din Aparatul de Lucru al Guvernului anunță (…)
[Adevarul] - 25/02/2026
Autoritățile poloneze au descoperit o serie de tuneluri subterane (…)
[Adevarul] - 25/02/2026
Tatăl lui Tudor Duma, cunoscut drept "Maru", condamnat în primă (…)
[Adevarul] - 25/02/2026
Autoritatea Națională Fitosanitară a identificat, în 2025, (…)
[Adevarul] - 25/02/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY