“Se comportă ca un bebeluș”. Mohamed Salah, criticat dur după ce n-a mai marcat în Premier League de 12 etape
[Antena AS] 24/02/2026
Mohamed Salah nu are un sezon bun la Liverpool, iar acest aspect a generat și critici din partea anumitor personaje din fotbalul englez. Recent, fostul selecționer Sam Allardyce l-a criticat pe egiptean pentru lipsa sa de formă, dar și pentru comportamentul afișat pe teren. Mohamed Salah nu (…)
Alte articole din Antena AS
Sabrera tricoloră Amalia Covaliu a cucerit marţi, la Tbilisi, (…)
[Antena AS] - 24/02/2026
Marţi seară se vor disputa primele patru meciuri retur din (…)
[Antena AS] - 24/02/2026
Marius Ştefănescu (27 de ani) ar putea reveni în Liga 1 după ce (…)
[Antena AS] - 24/02/2026
Fostul selecţioner al României, Victor Piţurcă (69 de ani), a (…)
[Antena AS] - 24/02/2026
Edi Iordănescu a discutat în cadrul unei emisiuni despre barajul (…)
[Antena AS] - 24/02/2026
Gigi Becali a vorbit în cadrul unei emisiuni despre lupta care se (…)
[Antena AS] - 24/02/2026
Marius Ştefănescu (27 de ani) şi-a reziliat contractul cu (…)
[Antena AS] - 24/02/2026
[Toate articolele din: Antena AS +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY