Vlad Grigorescu, candidat la şefia DNA: „Propun reorientarea fermă către combaterea corupţiei de înalt nivel”
[Ştirile ProTv] 24/02/2026
Vlad Grigorescu, candidat la şefia DNA, îşi propune reorientarea fermă a instituţiei către combaterea corupţiei la nivel înalt, prin gestionarea strategică a portofoliului de cauze şi nu prin presiuni informale sau artificii statistice.
Alte articole din Ştirile ProTv
Un bărbat care anul trecut şi-a ucis cu sânge rece fosta soţie, pe (…)
[Ştirile ProTv] - 24/02/2026
Dacă încă lucrezi ca nomad digital sau îți cauți următoarea (…)
[Ştirile ProTv] - 24/02/2026
Noile etichete energetice obligatorii din Uniunea Europeană (…)
[Ştirile ProTv] - 24/02/2026
Profesorii vor protesta, miercuri, lângă palatul Cotroceni, (…)
[Ştirile ProTv] - 24/02/2026
Președintele Nicușor Dan a transmis un mesaj de solidaritate la (…)
[Ştirile ProTv] - 24/02/2026
Rufele întinse în casă, iarna, pot transforma rapid o cameră (…)
[Ştirile ProTv] - 24/02/2026
Tehnologia de altădată revine în forță. Ce ținem prin sertare sau (…)
[Ştirile ProTv] - 24/02/2026
[Toate articolele din: Ştirile ProTv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY