Un lider PSD propune reducerea numărului de parlamentari la 300: „Începem reforma de sus”
[Libertatea] 23/02/2026
Prim-vicepreşedintele PSD Corneliu Ştefan, care este și preşedintele Consiliului Judeţean Dâmboviţa, propune reducerea numărului de parlamentari la 300, în conformitate cu rezultatul referendumului din 2009. Reforma să înceapă „de sus” Liderul PSD propune să se înceapă „reforma de sus”. „Voi (…)
Alte articole din Libertatea
Începutul lunii februarie din acest an a venit cu schimbări pentru (…)
[Libertatea] - 24/02/2026
Un bărbat a detonat un dispozitiv exploziv lângă o mașină de (…)
[Libertatea] - 24/02/2026
Andreea Marin vorbește deschis despre disciplina care o ajută să (…)
[Libertatea] - 24/02/2026
Președintele Volodimir Zelenski a declarat că războiul Rusiei (…)
[Libertatea] - 24/02/2026
Retailerul german Lidl a reluat demersurile pentru demolarea (…)
[Libertatea] - 24/02/2026
Chatbotul „Ana”, lansat de ANAF la finalul lunii ianuarie, a (…)
[Libertatea] - 24/02/2026
Contrar speculațiilor de pe rețelele sociale, sprijinul financiar (…)
[Libertatea] - 24/02/2026
[Toate articolele din: Libertatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY