O aeronavă București–Hurghada a cerut să se întoarcă pe Otopeni după activarea unui senzor de presurizare/ S-a format dispozitivul de urgenţă
[Ecopolitic] 22/02/2026
Compania Naţională Aeroporturi Bucureşti (CNAB) transmite că aeronava HiSky H48711 Bucureşti – Hurghada a decolat în această seară de pe Aeroportul Internaţional Henri Coandă Bucureşti la ora 19.19 şi, la aproximativ 30 de minute de la decolare, a declarat urgenţă din cauza unei (…)
Alte articole din Ecopolitic
Într-o postare pe X care a devenit virală, Elon Musk a dezvăluit (…)
[Ecopolitic] - 16/04/2026
Guvernul a adoptat joi un act normativ prin care se stabilește (…)
[Ecopolitic] - 16/04/2026
𝐆𝐮𝐯𝐞𝐫𝐧𝐮𝐥 𝐚 𝐚𝐩𝐫𝐨𝐛𝐚𝐭 𝐚𝐬𝐭𝐚̆𝐳𝐢 𝐩𝐫𝐨𝐩𝐮𝐧𝐞𝐫𝐞𝐚 𝐌𝐢𝐧𝐢𝐬𝐭𝐞𝐫𝐮𝐥 𝐌𝐮𝐧𝐜𝐢𝐢 𝐝𝐞 (…)
[Ecopolitic] - 16/04/2026
Un fost judecător constituțional îl acuză pe viitorul premier (…)
[Ecopolitic] - 16/04/2026
Primarul General al Capitalei, Cirpian Ciucu, a sărit în apărarea (…)
[Ecopolitic] - 16/04/2026
Un spațiu neglijat de pe Șoseaua Pantelimon nr. 266 a fost (…)
[Ecopolitic] - 16/04/2026
Câștigătorul alegerilor din Ungaria, Peter Magyar, a declarat (…)
[Ecopolitic] - 16/04/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY