CV-ul depus de prefectul Capitalei la înscrierea în USR nu menționa diploma de la Ecologică, iar afacerile lui apar cu pierderi majore. Andrei Nistor: „Nu scrie nicăieri că ar trebui să am pregătire în ceva”
[Libertatea] 21/02/2026
Prefectul Bucureștiului, Andrei Nistor, a reacționat la un post TV după ce Libertatea a scris despre diplomele lui la Universitatea Ecologică și la o școală de patiserie din Franța. „Experiența de management mă ajută să fac jobul” „Sunteți tendențioși. Am pregătire în mai multe lucruri, nu doar (…)
Alte articole din Libertatea
Alois Estermann, în vârstă de 61 de ani, privește de pe terasa (…)
[Libertatea] - 21/02/2026
Jurnalistul de investigație Ján Kuciak și logodnica sa, Martina (…)
[Libertatea] - 21/02/2026
După o relație trăită departe de ochii publicului, Alexandru Ion (…)
[Libertatea] - 21/02/2026
Un nou val de violențe împotriva personalului medical ridică semne (…)
[Libertatea] - 21/02/2026
Un bucătar srilankez care gătește în fiecare zi mâncare (…)
[Libertatea] - 21/02/2026
Scriitorul și traducătorul Florin Bican semnează una dintre cele (…)
[Libertatea] - 21/02/2026
Un șofer din București a devenit viral pe rețelele sociale după ce (…)
[Libertatea] - 21/02/2026
[Toate articolele din: Libertatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY