Nicuşor Dan: Nu cred că se poate vorbi de influenţe la nivelul CCR. Judecătorii trăiesc în mijlocul societăţii
[G4Media] 19/02/2026
Preşedintele Nicuşor Dan a afirmat, joi, la Washington, că nu se poate vorbi de „influenţe” la nivelul judecătorilor Curţii Constituţionale, relatează Agerpres. Şeful statului a susţinut o conferinţă de presă după ce a participat la Consiliul pentru Pace iniţiat de Donald Trump. „Judecătorii (…)
Alte articole din G4Media
După ce legea privind pensiile speciale ale magistraților a trecut (…)
[G4Media] - 20/02/2026
Preşedintele Nicuşor Dan a declarat joi că, la întâlnirea care a (…)
[G4Media] - 19/02/2026
O călătorie de 17 zile cu motocicleta electrică solară prin şase (…)
[G4Media] - 19/02/2026
Procurorul șef al DNA, Marius Voineag, a prezentat joi bilanțul (…)
[G4Media] - 19/02/2026
Andrew Mountbatten-Windsor, fratele regelui Mării Britanii, (…)
[G4Media] - 19/02/2026
O navă aflată într-un convoi s-a scufundat, joi, pe malul drept al (…)
[G4Media] - 19/02/2026
Comisia Europeană „nu ar fi trebuit niciodată” să asiste la prima (…)
[G4Media] - 19/02/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY