Tragedie în Capitală! O femeie de 31 de ani a murit după ce a căzut de etajul 10. Comportamentul victimei, ”suspect” înainte de nenorocire
[WowBiz] 19/02/2026
O femeie de 31 de ani a murit joi seară, 19 februarie, după ce a căzut de la atajul 10 al unui bloc din Sectorul 5. Înainte incidentului, ea se afla pe pervazul unei terase şi manifesta un comportament agitat, potrivit News.ro. Filmul tragediei din Comarnic! Ce s-ar fi întâmplat, de fapt, când (…)
Alte articole din WowBiz
Moartea violentă a lui Gheorghe Chindriș a șocat o țară întreagă! (…)
[WowBiz] - 19/02/2026
Un nou cutremur a fost înregistrat în România joi, 19 februarie. (…)
[WowBiz] - 19/02/2026
Conceptul de self-care devine mai important ca niciodată în (…)
[WowBiz] - 19/02/2026
Preşedintele Donald Trump şi-a început discursul de la reuniunea (…)
[WowBiz] - 19/02/2026
Joi, 19 februarie, Guvernul a adoptat un proiect de Ordonanță de (…)
[WowBiz] - 19/02/2026
Ozana Barabancea, o voce inconfundabilă pe scena românească, vine (…)
[WowBiz] - 19/02/2026
Florentin Petre, unul dintre cei mai îndrăgiți dinamoviști, a fost (…)
[WowBiz] - 19/02/2026
[Toate articolele din: WowBiz +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY