Talibanii permit bărbaților să-și bată soțiile – atâta timp cât nu le rup oasele
[G4Media] 19/02/2026
Talibanii au adoptat o lege care permite bărbaților să-și bată soțiile, atâta timp cât nu le provoacă „fracturi sau răni deschise”, scrie The Telegraph, care a obținut codul penal de 60 de pagini semnat de Hibatullah Akhundzada, liderul suprem al talibanilor, și distribuit instanțelor din (…)
Alte articole din G4Media
Sindicatele din Argentina au declanşat joi o grevă generală (…)
[G4Media] - 19/02/2026
Un tribunal din Estonia l-a condamnat pe un cetăţean israelian la (…)
[G4Media] - 19/02/2026
Președintele Nicușor Dan va susține joi, în jurul orei 20,15, o (…)
[G4Media] - 19/02/2026
Ministrul Investiţiilor şi Proiectelor Europene, Dragoş Pîslaru, a (…)
[G4Media] - 19/02/2026
Casa Naţională de Asigurări de Sănătate (CNAS) continuă (…)
[G4Media] - 19/02/2026
Guvernul conservator grec a anunțat miercuri că intenționează, (…)
[G4Media] - 19/02/2026
Comitetul Naţional pentru Administrarea Fâşiei Gaza (NCAG), (…)
[G4Media] - 19/02/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY