„Batog de sturion" a devenit marcă protejată în UE. Lista celorlalte 15 produse românești cu Indicație Geografică Protejată
[Ştirile ProTv] 18/02/2026
„Batog de sturion" a fost înregistrat ca Indicație Geografică Protejată (IGP) în Registrul Uniunii Europene, devenind cel de-al 16-lea produs românesc recunoscut la nivel comunitar, anunță Ministerul Agriculturii.
Alte articole din Ştirile ProTv
SUA nu sunt capabile să pună capăt războiului din Ucraina, (…)
[Ştirile ProTv] - 19/02/2026
O jurnalistă australiană de renume și-a cerut scuze, joi, după ce (…)
[Ştirile ProTv] - 19/02/2026
Poliţiştii au efectuat joi percheziţii în Bucureşti şi Teleorman (…)
[Ştirile ProTv] - 19/02/2026
Premierul Ilie Bolojan s-a întâlnit, joi, la Palatul Victoria, cu (…)
[Ştirile ProTv] - 19/02/2026
Peste 11.000 de consumatori din judeţul Buzău au fost afectaţi de (…)
[Ştirile ProTv] - 19/02/2026
Bulgaria va termina până la sfârșitul acestui an construcția (…)
[Ştirile ProTv] - 19/02/2026
Poliţiştii au amendat 41 de elevi care au asistat la încăierări (…)
[Ştirile ProTv] - 19/02/2026
[Toate articolele din: Ştirile ProTv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY