Șeful unui gigant din Dubai demisionează după apariția numelui său în dosarele Epstein. Mesaje controversate și legături la cel mai înalt nivel
[SpyNews] 14/02/2026
Un nou cutremur zguduie lumea afacerilor internaționale. Sultan Ahmed bin Sulayem, directorul executiv al companiei logistice DP World, a renunțat la funcție după ce numele său a apărut în documentele asociate lui Jeffrey Epstein. Iată mai multe detalii!
Alte articole din SpyNews
Faimoșii au decis care au fost cei doi concurenți care au luptat (…)
[SpyNews] - 15/02/2026
Gabi Tamaș susține că Larisa Uță nu își dorește cu adevărat să (…)
[SpyNews] - 15/02/2026
Elena Merișoreanu a fost cea mai fericită atunci când a aflat că (…)
[SpyNews] - 15/02/2026
Larisa Uță a ajuns din nou în centrul atenției, după ce mai mulți (…)
[SpyNews] - 15/02/2026
Diana Bart a vorbit deschis despre produsele de skincare care (…)
[SpyNews] - 15/02/2026
Raluca Pastramă vorbește în exclusivitate pentru Spynews.ro despre (…)
[SpyNews] - 15/02/2026
Valerie Lungu a vorbit despre peripețiile trăite în vacanța din (…)
[SpyNews] - 15/02/2026
[Toate articolele din: SpyNews +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY