Soția primarului din Borod, achitată în apel pentru acuzații de fraudă cu fonduri UE. Tribunalul o condamnase cu suspendare
[Bihon] 14/02/2026
Curtea de Apel Oradea a întors o sentință dată în urmă cu aproape un an de Tribunalul Bihor și a achitat-o pe Florina Sarca, soția primarului comunei Borod, Sorin Sarca, inculpată într-un dosar de fraudă cu fonduri europene.
Alte articole din Bihon
La începutul acestui an, un beiusean implicat civic, Constantin (…)
[Bihon] - 14/02/2026
Durerea în piept, oboseala la efort și palpitațiile sunt semne (…)
[Bihon] - 14/02/2026
Direcția Arhitectului Șef a coordonat, anul trecut, multiple (…)
[Bihon] - 14/02/2026
Printre proiectele de planuri urbanistice zonale pe care Primăria (…)
[Bihon] - 14/02/2026
La aproape 6 ani de la tragicul incident petrecut într-o zonă (…)
[Bihon] - 14/02/2026
Divizia A de handbal feminin programează duminică, 15 februarie, (…)
[Bihon] - 13/02/2026
În 2026, sistemul de sancțiuni din România a fost recalibrat (…)
[Bihon] - 13/02/2026
[Toate articolele din: Bihon +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY