Andra și ADI Istrate lansează „Nu te mai sun”, o colaborare în premieră despre iubirile care nu se încheie niciodată
[Radio Crazy] 13/02/2026
Apari ca un fulger prin minte… Andra și ADI Istrate colaborează pentru prima dată și lansează „Nu te mai sun”, o piesă intensă despre acea iubire din care încerci să pleci, dar care continuă să te urmărească. „Nu te mai sun” îmbină vocea emblematică și plină de emoție a Andrei cu sound-ul fresh (…)
Alte articole din Radio Crazy
MUZICĂ NOUĂ de la Alexandra Căpitănescu, Alejandro Zandes & Emil Rengle și mulți alții
Alexandra Căpitanescu și trupa ei lansează „Choke Me” după (…)
[Radio Crazy] - 13/02/2026
Magda Ignat strălucește în noul videoclip „Când plângi cu ea”
Magda Ignat revine în forță cu single-ul „Când plângi cu ea” și un (…)
[Radio Crazy] - 13/02/2026
Edward Maya, LavBbe și Costi, finaliști în cursa pentru Eurovision 2026 cu „Everybody Needs Somebody”
Trioul-surpriză, cu experiență internațională și milioane de fani (…)
[Radio Crazy] - 13/02/2026
Irina Rimes și Delia lansează „Petale”, o piesă manifest împotriva abuzului și indiferenței
Irina Rimes și Delia lansează ,,Petale”, prima lor colaborare, o (…)
[Radio Crazy] - 13/02/2026
Second Wave revine pe scenă pe 17 februarie, odată cu lansarea noului single „Lost and Found”, în Control Club
Marți, 17 februarie, duo-ul de rock alternativ Second Wave revine (…)
[Radio Crazy] - 13/02/2026
Celia lansează piesa „Ochii strânși”: „Îmi amintește de debutul meu”
Celia revine în atenția publicului cu piesa „Ochii strânși”, un (…)
[Radio Crazy] - 13/02/2026
„Ce te-ai face tu” – noul single semnat rareș, gata să cucerească playlisturile
rareș revine cu un nou single, „Ce te-ai face tu”, o piesă care (…)
[Radio Crazy] - 13/02/2026
[Toate articolele din: Radio Crazy +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY