Nou trend pe piața imobiliară din Cluj-Napoca: Investitorii care au cumpărat apartamente până în 2020, decid acum să vândă / ”În loc să păstreze active blocate în proprietăți, preferă să valorifice momentul”

[G4Media] 12/02/2026

În ultimele opt luni, în Cluj-Napoca a început să vadă un nou trend, un val de listări pe piața rezidențială: investitorii care au cumpărat apartamente până în 2020, decid acum să vândă, arată o analiză a Nelidei Georj, co-fondator al unei agenții imobiliare din oraș, scrie Cluj24. Potrivit (…)


    Trimite Email

Alte articole din G4Media

Programul de joi al sportivilor români la Jocurile Olimpice
Sportivii români vor concura joi în probe la sanie și schi fond la (…)
[G4Media] - 12/02/2026
Rusia încearcă să blocheze complet WhatsApp, susține compania: ”Încearcă să izoleze peste 100 de milioane de utilizatori”
Rusia a „încercat să blocheze complet” WhatsApp în țară, a (…)
[G4Media] - 12/02/2026
RedBull, transfer important de la rivala Ferrari
RedBull s-a despărțit de mulți angajați în ultimele luni după (…)
[G4Media] - 12/02/2026
Șeful Instagram respinge ideea că utilizatorii pot deveni dependenți de rețelele de socializare
Directorul general al Instagram a respins ideea că utilizatorii (…)
[G4Media] - 12/02/2026


[Toate articolele din: G4Media +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY