Viktor Orban, într-un miting electoral: Ucraina este "dușmanul" Ungariei
[Observator] 8/02/2026
Declaraţie dură a lui Viktor Orban în timpul unui discurs electoral. Oficialul a numit Ucraina inamicul Ungariei şi a acuzat conducerea de la Kiev că a subminat interesele guvernului de la Budapesta, după ce a cerut Uniunii Europene să oprească importurile de energie ieftină din Rusia. (…)
Alte articole din Observator
Arhitectul șef și administratorul public al Primăriei Sectorului (…)
[Observator] - 8/02/2026
Vicepremierul Oana Gheorghiu afirmă că TAROM este pe pierderi de (…)
[Observator] - 8/02/2026
Un bărbat din Apuseni și-a transformat casa într-un muzeu dedicat (…)
[Observator] - 8/02/2026
Pentru o parte dintre elevii din ţară a început vacanţa de schi. (…)
[Observator] - 8/02/2026
Temperaturile vor scădea în următoarele zile, conform informării (…)
[Observator] - 8/02/2026
Accident grav într-o comună din judeţul Olt. O femeie a fost (…)
[Observator] - 8/02/2026
Revoltă în stradă, la Milano, în prima zi a Jocurilor Olimpice de (…)
[Observator] - 8/02/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY