Cum se pot cumpăra BILETE la partida de fotbal Turcia – România din 26 martie! Vineri se pun în vânzare

[Gândul] 5/02/2026

Au mai rămas 50 de zile până la meciul de baraj Turcia – România, care va avea loc pe 26 martie la Istanbul. Biletele rezervate suporterilor români vor fi disponibile online începând de vineri, 6 februarie, la prânz, pe site-ul bilete.frf.ro. Cum se pot cumpăra bilete la partida de fotbal Turcia – România din 26 martie! Vineri se pun în vânzare Prețul unui tichet este de 145 de lei (27 euro), iar locurile sunt repartizate în Peluza Nord. Sunt disponibile 2.130 de bilete pentru suporterii români. Pentru fiecare comandă se pot achiziționa maximum patru bilete. Acestea vor fi personalizate cu nume, prenume, CNP și serie și număr CI sau pașaport, număr de telefon și adresă de email. FRF precizează că după încheierea vânzării, baza de date a cumpărătorilor va fi trimisă către Federația de (…)


    Trimite Email

Alte articole din Gândul

O înregistrare video recent publicată contrazice rapoartele oficiale despre moartea infractorului sexual Jeffrey Epstein
Teorii ale conspirației despre presupusa asasinare a lui Jeffrey (…)
[Gândul] - 8/02/2026
Motivul pentru care Marian Godină a izbucnit în lacrimi la Survivor. Celebrul polițist nu s-a putut abține: „Încerc să-mi revin”
Marian Godină abia s-a alăturat echipei show-ului Survivor România (…)
[Gândul] - 8/02/2026
Spectacol la malul mării. O vidră a fost surprinsă în timp ce se joacă
Cei prezenți zilele acestea pe litoralul Mării Negre au avut (…)
[Gândul] - 8/02/2026
Numerele extrase la tragerile loto de duminică, 8 februarie 2026. Report de peste 4,18 milioane de euro, la Loto 6/49 – categoria I
Duminică, 8 februarie 2026, de la ora 18:30, au loc noi trageri (…)
[Gândul] - 8/02/2026


[Toate articolele din: Gândul +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY