O româncă are trei joburi ca să își poată plăti ratele. „Mai am 14 ani luni până când scap de ultima”
[Adevarul] 2/02/2026
Cât de multe locuri de muncă sunt prea multe? Pe una dintre cele mai cunoscute platforme sociale, o tânără a povestit cum muncește de luni până duminică, în trei locuri, ca să își poată plăti rata. ,,Mai am 14 ani luni până când scap de ultima", a scris ea.
Alte articole din Adevarul
Joi, 12 februarie 2026, în executare opt mandate de percheziție (…)
[Adevarul] - 12/02/2026
Dragoste și trădare pe Telegram: fiica unui preot din Pokrovsk a (…)
[Adevarul] - 12/02/2026
Polițiștii Serviciului de Investigare a Criminalității Economice (…)
[Adevarul] - 12/02/2026
Președintele Nicușor Dan participă joi, 12 febuarie la reuniunea (…)
[Adevarul] - 12/02/2026
Sub presiunea bugetului pentru 2026, ANAF pregătește o (…)
[Adevarul] - 12/02/2026
Internată la Treviso, Vonn a fost operată din nou.
[Adevarul] - 12/02/2026
Un atac cu rachete a provocat, în noaptea de miercuri spre joi, un (…)
[Adevarul] - 12/02/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY