Ziarul de Gardă: Pană de curent în mai multe zone din Republica Moldova / Cauza: problemele grave ale rețelei electrice din Ucraina
[G4Media] 31/01/2026
În mai multe regiuni ale R. Moldova, inclusiv în municipiul Chișinău, se înregistrează deconectări de la energia electrică, cauzate de problemele grave în reţeaua electrică din Ucraina, care au dus la căderea tensiunii pe linia Isaccea-Vulcăneşti-MGRES, a anunțat Ministerul Energiei al R. (…)
Alte articole din G4Media
Președintele Nicușor Dan a primit în cursul anului trecut cadouri (…)
[G4Media] - 31/01/2026
Phil Collins a vorbit deschis despre recentele sale probleme de (…)
[G4Media] - 31/01/2026
Liderul mondial Judd Trump s-a impus cu greu vineri seara în fața (…)
[G4Media] - 31/01/2026
Ministrul saudit al Apărării, prințul Khalid bin Salman (KBS), a (…)
[G4Media] - 31/01/2026
O radiografie a confortului de acasă arată disparități majore în (…)
[G4Media] - 31/01/2026
O moleculă cu 13 atomi care conține sulf conține sulf — un (…)
[G4Media] - 31/01/2026
Şapte instituţii şcolare şi nouă instituţii publice din estul (…)
[G4Media] - 31/01/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY