Mihai Stoica a dezvăluit ce s-a întâmplat la FCSB, înaintea meciului cu Fenerbahce: „Chiar toți sunt amatori?”
[Antena AS] 30/01/2026
Mihai Stoica a dezvăluit ce s-a întâmplat la FCSB, înaintea remizei cu Fenerbahce, scor 1-1, din ultima etapă a grupei de Europa League. Președintele Consiliului de Administrație al campioanei a dezvăluit că Siyabonga Ngezana nu era dispus să joace, din cauza oboselii. Mihai Stoica a transmis că (…)
Alte articole din Antena AS
Denis Alibec a ajuns la un acord cu Farul, despărțindu-se astfel (…)
[Antena AS] - 30/01/2026
Lachie Neale (32 de ani) a fost taxat public de antrenorul lui de (…)
[Antena AS] - 30/01/2026
Javier Zanetti a oferit prima reacție, după ce Interul lui Cristi (…)
[Antena AS] - 30/01/2026
CFR Cluj – Metaloglobus, duelul care deschide etapa a 24-a din (…)
[Antena AS] - 30/01/2026
Pe AS.ro poţi citi cele mai tari ştiri ale zilei, de la reacţia (…)
[Antena AS] - 30/01/2026
Novak Djokovic a făcut un meci uriaș și a reușit să se califice în (…)
[Antena AS] - 30/01/2026
Novak Djokovic (38 de ani) a plâns în hohote după ce l-a învins (…)
[Antena AS] - 30/01/2026
[Toate articolele din: Antena AS +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY