Darius Olaru, prima reacţie despre accidentarea din FCSB – Fenerbahce 1-1: “Am călcat greşit”
[Antena AS] 30/01/2026
Darius Olaru este încrezător după remiza dintre FSCB şi Fenerbahce, scor 1-1, din ultima etapă a grupei principale Europa League. Campioana României a fost eliminată, după ce a terminat pe locul 27, dar jocul din meciul contra turcilor le dă încredere roş-albaştrilor. Olaru nu a terminat meciul (…)
Alte articole din Antena AS
Gigi Becali (67 de ani) a anunţat noi transferuri la FCSB până la (…)
[Antena AS] - 30/01/2026
Faza grupei Europa League s-a încheiat, astfel că acum este (…)
[Antena AS] - 29/01/2026
Elias Charalambous, antrenorul celor de la FCSB, a aflat după (…)
[Antena AS] - 29/01/2026
Ştefan Târnovanu (25 de ani) a avut un mesaj dur după ce FCSB-ul a (…)
[Antena AS] - 29/01/2026
Juri Cisotti (32 de ani), autorul golului FCSB-ului cu Fenerbahce, (…)
[Antena AS] - 29/01/2026
Gigi Becali a acordat declarații după egalul dintre FCSB și (…)
[Antena AS] - 29/01/2026
Gigi Becali a vorbit după meciul dintre FCSB și Fenerbahce despre (…)
[Antena AS] - 29/01/2026
[Toate articolele din: Antena AS +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY